Free KiziMizi games

Jelly Survival

Mizi Kizi
Jelly Survival
Jelly Survival

Jelly Survival - Game rules and controls

game description Jelly Survival

Jelly Survival to zabawna i szybka gra zręcznościowa, która wystawi na próbę Twoje wyczucie czasu i refleks! Gwiazdami gry są dwaj galaretowi kumple Blip i Blop, którzy przejdą razem przez grube i cienkie - dosłownie! Aby odnieść sukces w tej przygodzie, nasi przyjaciele muszą unikać szybko zbliżających się przeszkód, unikając w lewo lub w prawo - a nawet dzieląc się na krótki czas! Aby ułatwić naszym kumplom Jelly, możesz im pomóc, zbierając monety i dodatki, które pojawią się na torze i które pomogą Blipowi i Blopowi w ich podróży i pozwolą im przeskoczyć, a nawet przelecieć nad przeszkodami lub zwolnić kawałek. Zagraj teraz w Jelly Survival online za darmo i dowiedz się, jak daleko możesz się dostać z przyjaciółmi!

The correct and enjoyable game works on a touch phone and tablet with Android and IOS. You will play without logging into the most demanding games.

Average ratings Jelly Survival is 75/100. The game was given 4 votes. The game has now 1061 page views. The game was proposed on: 9 July 2020. Search for games with positive emotions

TOP