Free KiziMizi games

Crazy Birds 2

Mizi Kizi
Crazy Birds 2
Crazy Birds 2

Crazy Birds 2 - Game rules and controls

game description Crazy Birds 2Crazy Birds powróciły! Po raz kolejny walczą, by bronić się przed świniami, które chcą wypędzić ptaszki z własnego kraju. Świnie już budowały fortece, ale te ptaki nie byłyby znane jako Szalone Ptaki, gdyby niektóre ściany mogły je powstrzymać! Niezależnie od tego, czy jest to drewno, czy kamień, dla tych ptaszków nie ma to znaczenia, ponieważ po prostu zanurzają się w ścianę głową i zmiażdżą je. A jeśli im się nie uda, zawsze podążają za nimi bardziej szalone ptaki. Wykorzystaj różne umiejętności szalonych ptaków, aby pokonać armię wrogich świń. Zagraj w Crazy Birds II teraz za darmo! Ustaw procę i przygotuj się do celowania, strzelania i niszczenia wszystkich wrogich struktur i wściekłych świń.

The correct and enjoyable game works on a touch phone and tablet with Android and IOS. You will play without logging into the most demanding games.

Average ratings Crazy Birds 2 is 0/100. The game was given 0 votes. The game has now 1065 page views. The game was proposed on: 24 January 2020. Search for games with positive emotions

TOP