Free KiziMizi games

Candy Rain

Mizi Kizi
Candy Rain
Candy Rain

Candy Rain - Game rules and controls

game description Candy RainCandy Rain powraca z 27 klasycznymi i 13 nowymi poziomami! Musisz dopasować co najmniej trzy cukierki tego samego typu, aby zniknęły. Nie spiesz się z ruchami i zawsze miej oko na swój wynik, ponieważ w innych grach HTML3 typu match3 limit obrotu jest trudny i czasem trzeba zaplanować kilka ruchów do przodu. Aby uzyskać lepszy wynik, powinieneś spróbować uruchomić kombinacje i wykonać jak najmniej ruchów, aby osiągnąć cel poziomu. Niewykorzystane ruchy zamieniają się w potężne boostery, które zdobywają punkty bonusowe po osiągnięciu celu poziomu. Zagraj w Candy Rain teraz za darmo i ciesz się słodyczami bez konieczności myślenia o kaloriach!

The correct and enjoyable game works on a touch phone and tablet with Android and IOS. You will play without logging into the most demanding games.

Average ratings Candy Rain is 0/100. The game was given 0 votes. The game has now 1239 page views. The game was proposed on: 24 January 2020. Search for games with positive emotions

TOP